preloder

7 dni w Alpach ze skautami za koszty dojazdu

Kandersteg International Scout Centre zaprasza wszystkich chętnych na International Work Party – Spring 2018, który w tym roku odbędzie się w terminie 14-22.04.2018 r.

Jeśli chcesz pojechać do Szwajcarii, aby przez 3,5 dnia pracować w centrum skautowym, a przez następne 3,5 dnia cieszyć się urokami alpejskiego krajobrazu, nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Termin: 14-22 kwietnia 2018 r.
Dojazd: we własnym zakresie (można dojechać za ok. 600 zł w obie strony).
Wyżywienie i zakwaterowanie: zapewnione przez cały pobyt w KISC.

Zgłoś się już dziś poprzez formularz online.

Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.

W razie pytań można kontaktować się z phm. Aleksandrą Kurek (aleksandra.kurek@jpt.zhp.pl), która pracuje obecnie w KISC.

KISC to Międzynarodowe Centrum Skautowe, zarządzane przez WOSM. Powstało w 1923 roku z inicjatywy Roberta Baden-Powella, który po pierwszym World Scout Jamboree wyraził życzenie, aby powstało miejsce, w którym mogliby się spotykać skauci z całego świata.

Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Robert Kawka
Pełnomocnik Komendanta Chorągwi Gdańskiej
ds. zagranicy

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.