Inspektorat Lotniczy

kurs8

VIII Harcerski Kurs Spadochronowy

Niestety ze względu na zbyt małą ilość zgłoszeń - kurs został odwołany.
fot. Piotr Gryziak

Rodzinny piknik lotniczy

Harcerski Klub Lotniczy "Wzlot" zaprasza w niedzielę 28. sierpnia 2016 r. na rodzinny piknik, organizowany w ramach obchodów Święta Lotnictwa Polskiego. Wśród atrakcji znajdziecie koncert, wystawę sprzętu lotniczego oraz wiele, wiele innych!
spadochoro

VII Harcerski Kurs Spadochronowy

Już w maju odbywa się kolejny, siódmy już kurs spadochronowy. Inspektorat Lotniczy Chorągwi Gdaskiej zaprasza do zapoznania się ze szczegółami - zgłoszenia do 30. kwietnia 2016 roku.
Kurs spadochronowy

VI Harcerski Kurs Spadochronowy

Inspektorat Lotniczy Chorągwi Gdańskiej zaprasza na majowy kurs spradochronowy. Ukończenie go jest jednym z podstawowych wymagań uzyskania odznaczenia Harcerskiego Znaku Spadochronowego.

Plan Inspektoratu na rok 2017

Propozycje Inspektoratu Lotniczego na rok 2017.