Propozycje programowe

Trzy Kroki do zapisu na JOTT

IV Zlot Wędrowników JOTT - Ruszyły zapisy!

Wielkimi krokami zbliża się maj, a wraz z nim kolejna edycja Jamboree On The Trail Wędrowników Chorągwi Gdańskiej! Właśnie uruchomiliśmy zapisy na naszej stronie: www.jott.zhp.net.pl

konkurs

Konkurs wiedzy o bohaterach chorągwi

Czy wiesz, kim byli hm. Maria Hrabowska, bł. ks. phm. Stefan Wincenty Frelichowski, hm. Alf Liczmański, hm. Maria Ostrowska, hm. Józef Grzesiak, hm. Witold Bublewski?

Bohaterowie Chorągwi Gdańskiej na rok harcerski 2012/2013

Gdańska Chorągiew ZHP nosi imię „Bohaterów Ziemi Gdańskiej”  Proponujemy Wam spotkanie z postaciami, które mogą stać się inspiracją dla Waszych harcerzy, a miały wpływ na harcerstwo na terenie naszej Chorągwi.
Flaga Unii Europejskiej

Ponad granicami - propozycja programowa

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją programową "Ponad granicami" na rok harcerski 2012/2013, przygotowanej z okazji 20-lecia uchwalenia obywatelstwa w Unii Europejskiej.

Chorągwiana odznaka "RODŁO"

Celem zdobywania Chorągwianej odznaki "RODŁO" jest służba regionowi, poznawanie jego piękna, historii i teraźniejszości, upowszechnianie świadomości morskiej.

Rok Regionów

Rok Regionów to propozycja programowa ZHP na rok harcerski 2011/2012, poświęcona odkrywaniu i pielęgnowaniu tożsamości regionalnej.