Ośrodki i bazy

Ośrodki i bazy - Całoroczne

Dom Harcerza w Gdańsku

Adres: ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk
Komendant: hm. Artur Glebko
Numer telefonu: 58 301 36 21, 58 301 49 36
Adres email: rezerwacje@domharcerza.pl
Strona www: www.domharcerza.pl

Dom Harcerza położony jest w centrum Starego Miasta Gdańska, co jest niewątpliwie jedną z największych jego zalet. W pobliżu znajdują się wszystkie najważniejsze i najwspanialsze zabytki Gdańska - Ratusz, Bazylika Mariacka, Dwór Artusa, Dom Uphagena, a także urzędy, teatry, kina, galerie. Oferujemy noclegi i wyżywienie dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych, sale na konferencje, szkolenia, warsztaty, zajęcia świetlicowe. Posiadamy specjalną ofertę dla harcerzy i osób studiujących zaocznie.

Harcerski Ośrodek Morski w Pucku

Adres: ul. Żeglarzy 1, 84-100 Puck
Komendant: hm. Sławomir Dębicki
Numer telefonu: 58 673 21 50
Adres email: hom@hompuck.org
Strona www: www.hompuck.org

Ośrodek żeglarski nad Zatoką Pucką. Regaty, szkolenia żeglarskie i motorowodne, imprezy rekreacyjne. Noclegi w Pucku, dla osób indywidualnych i grup.

Harcerska Baza Obozowa Leśna Huta

Adres: Leśna Huta 4, 83-262 Czarna Woda
Komendant: pwd. Jakub Starostka
Numer telefonu: 58 587 82 94, 512 582 592
Adres email: lesnahuta@sopot.zhp.pl
Strona www: www.lesnahuta.sopot.zhp.pl

Budynek bazy jest świeżo odnowiony- klimatyczna sala kominkowa i stołówka całe w drewnie, w pełni wyposażona kuchnia i schludne sanitariaty, a na górze 45 miejsc noclegowych. Na polu namiotowym może pomieścić się do 200 osób. Przed budynkiem bazy znajduje się także miejsce ogniskowe.

BP HOSTEL Gdynia, Stanica Hufca ZHP Gdynia im. Gen. Roberta Baden-Powella

Adres: Gdynia ul. Bolesława Prusa 9-11
Komendant: hm. Maciej Szafrański
Numer telefonu: 58 622 04 24
Adres email: stanica@zhp.gdynia.pl
Strona www: www.facebook.com/BPHostelGdynia

Stanica Hufca ZHP Gdynia w Gdyni jest pięknie położona tuż przy Bulwarze Nadmorskim oraz Polance Redłowskiej, jedynym miejscu w Polsce, w którym gościł Naczelny Skaut. W Stanicy jest 47 miejsc noclegowych, zarówno w pokojach wieloosobowych jak i w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Obiekt jest wyposażony w bogato wyposażoną samoobsługową kuchnię, toalety, prysznice. Grupy mogą korzystać z pięknej Sali kominkowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Stanica posiada również własne, uroczo położone miejsce ogniskowe.

Harcerskie Schronisko Młodzieżowe Scout Hostel

Adres: Al. Niepodległości 679, 81-854 Sopot
Komendant: pwd. Anna Pytel
Numer telefonu: 58 551 00 36, 690 215 492
Adres email: schronisko@sopot.zhp.pl
Strona www: www.schronisko.sopot.zhp.pl

Mały, kameralny hostel na granicy Sopotu i Gdańska, blisko Zatoki Gdańskiej (10-15 minut pieszo), Hipodrom, deptak Bohaterów Monte Cassino, blisko najdłuższego drewnianego molo w Europie. Do dyspozycji dwa sześcioosobowe pokoje z piętrowymi łóżkami, wspólna jadalnia, toaleta oraz prysznic w dwóch osobnych pomieszczeniach.
Start  |  O nas  |  Zespoły  |  Program  |  Hufce  |  Ośrodki  |  Dokumenty  |  Media  |  Galeria       © 2011 Chorągiew Gdańska ZHP
Redakcja strony hm. Jacek Grzebielucha, promocja@gdanska.zhp.pl                                         Opieka techniczna phm. Andrzej Żmijewski, andrzej.zmijewski@zhp.net.pl
Chorągiew Gdańska na Fejsbuku