Biwak Zuchowej Instruktorskiej Kadry II

W dniach 10-12 kwietnia 2015 odbędzie się BZIK II, czyli druga edycja metodycznego Biwaku Zuchowej Instruktorskiej Kadry. To biwak dla kadry powyżej 16. roku życia, która pracuje z metodyką zuchową. Zapraszamy również każdego, kto chce w hufcu rozwijać ruch zuchowy i nie wie od czego zacząć – referat zuchowy chętnie pomoże!

Oprócz wspaniałej przygody i harcerskiej atmosfery zapewniamy szereg ciekawych warsztatów: teatralne, artystyczne, motywacyjne, interpersonalne i wiele innych.

Kiedy? 10-12 kwietnia 2015
Gdzie? Leśne Schronisko Łowców Przygód w Porzeczu