Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich

hm. Karolina Skorb-Kustusz (Hufiec Lębork) – wiceprzewodnicząca ChKSI
hm. Grażyna Piwar-Więcek (Hufiec Kwidzyn) – wiceprzewodnicząca ChKSI
hm. Arkadiusz Ćwikliński (Komenda Chorągwi) – wiceprzewodniczący ChKSI
hm. Jolanta Błaszkowska (Hufiec Bytów)
hm. Tomasz Michałowski (Hufiec Gdańsk-Śródmieście)
hm. Ryszard Siekierski (Hufiec Malbork)
hm. Aleksandra Sikorska (Hufiec Miastko)
hm. Anna Stępkowska (Hufiec Gdańsk-Śródmieście)
hm. Justyna Zielińska (Hufiec Gdynia)

Regulamin pracy Komisji

...można znaleźć tutaj

Spotkania Komisji

...odbywają się w każdą drugą środę miesiąca od 17:30, w Domu Harcerza w Gdańsku. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do przewodniczącego, hm. Andrzeja Sawuła, tel. 880-449-117, andrzej.sawula@zhp.net.pl, na co najmniej tydzień przed terminem spotkania.

W miarę potrzeby Komisja spotyka sie także w innych miejscach, np. dla chętnych z hufców bardziej oddalonych od Gdańska. Jeśli zbierze się kilkoro kandydatów (najlepiej troje lub więcej, ale w razie awarii pojedziemy i dla dwojga), prosimy o kontakt z Przewodniczącym w celu ustalenia terminu i miejsca.

hm. Andrzej Sawuła HR
przewodniczący ChKSI