Rekolekcje harcerskie w Czersku

Rekolekcje harcerskie - daj się odnaleźć Jezusowi!

Czy spotkałaś/eś w swoim życiu Boga? Osobiście, twarzą w twarz? Czy rozmawiałaś/-eś z Nim? Czy jadłaś/-eś z Nim śniadanie, czy byłaś/-eś z Nim w kinie, na spacerze? Czy miałaś/-eś kiedyś niezbitą pewność, że jest, że słucha, że rozumie? Czy dotykałaś/eś Jego szat, Jego ran? Czy ocierałaś/eś pot z Jego ciała, a może czułaś/-eś, jak On ociera Twój pot i opatruje Twoje rany? Czy stawałaś/-eś przed Nim jak przed królem, z wrażenia nie mogąc wykrztusić słowa? Czy może z niedowierzaniem patrzyłaś/-eś, jak schyla się i... z miłością całuje Twoje stopy? Czy spotkałaś/-eś takiego Boga? A Bóg się w Tobie zakochał! I to jest propozycja dla Ciebie: On sam - Jezus Chrystus! Niezależnie od tego gdzie pracujesz, jakie masz pasje, czy czujesz się szczęśliwa/-y, czy wręcz przeciwnie - po prostu: DAJ SIĘ ODNALEŹĆ JEZUSOWI! ZAPRASZAMY HARCERZY NA KURS FILIP!

Dla kogo? - harcerze od 15 roku życia
Miejsce - Szkoła Podstawowa w Krzyżu (gmina Czersk)
Termin - 13-15 marca 2015 roku
Koszt - 25 złotych
Zgłoszenia wysyłamy pod adresem e-mail guzman12@o2.pl
Bliższe informacje pod numerem 880951729 - ks. pwd Arkadiusz Guz
Osoby niepełnoletnie przyjeżdżają z opiekunem i zgodą rodziców.
hm. Anna Deptuła
Zespół Wychowania Duchowego