Weź udział w BTH - Survival w drużynie starszoharcerskiej

Zapraszamy drużynowych i funkcyjnych drużyn oraz harcerzy starszych i wędrowników do udziału w Biwaku Technik Harcerskich, poświęconemu bytowaniu w lesie i elementom survivalu. Na naszym biwaku dowiesz się jak rozniecić bezpiecznie ogień bez użycia zapałek, jak przenieść ogień, jak ugotować wodę, gdy w pobliżu nie ma menażek i wiele wiele innych. Zapraszamy!

Kilka informacji:
•   Termin: 13-14 października 2012
•   Miejsce: Gdańsk
•   Zgłoszenia elektroniczne na adres monika.glewicz@zhp.net.pl
•   Termin zgłoszeń: 3 października 2012
•   Składka zadaniowa w wysokości 30 zł, która obejmuje: zakwaterowanie w warunkach turystycznych, gorącą herbatę do posiłków, obiad w sobotę.

W biwaku mogą wziąć udział osoby niepełnoletnie, powyżej 15 roku życia za pisemną zgodą rodziców.

Osobom, które dokonały zgłoszenia, zostaną przesłane drogą elektroniczną wszystkie dodatkowe materiały i informacje.
phm. Łukasz Kochowski
Szef Referatu Starszoharcerskiego