Ponad granicami - propozycja programowa

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją programową "Ponad granicami" na rok harcerski 2012/2013, przygotowanej z okazji 20-lecia uchwalenia obywatelstwa w Unii Europejskiej.

Propozycję wyznacza siedem drogowskazów:

• Na europejskim szlaku,
  • Historia i tradycje,
  • Sport,
  • Znani Europejczycy,
  • Jak to powiedzieć,
  • Zintegrowana Europa,
  • Złap kontakt.

Realizując wybrane tematy, będziecie mogli znacząco rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności, nawiązać wiele niesamowitych kontaktów, po prostu - przeżyć jedyną w swoim rodzaju harcerską przygodę.

Propozycję znajdziecie na stronie www.propozycje.zhp.pl.

Co miesiąc na stronie propozycje.zhp.pl/konkursy oraz na Facebooku ZHPfun będą ogłaszane kolejne konkursy, do udziału w których serdecznie zapraszamy! Oczywiście, jeśli konkursy, to i nagrody.

pwd. Marceli Ratajczak
instruktor Wydziału Programowego GK ZHP