Pobity rekord w Bytowie!

Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Bytowie. 180 wolontariuszy, dla których nie straszne było zimno i chłód, wyruszyło kwestować od samego rana. Rekord Bytowa został pobity i zebrano 68 392,03 zł! Oczywiście nie udałoby się, gdyby nie ogromna ilość pracy włożona przez nasz sztab działający przy Komendzie Hufca ZHP w Bytowie. Wielki udział w organizacji miała także współpraca z Bytowskim Centrum Kultury, które wspierało całą imprezę.
 
Przejażdżki na kucykach wywołujące uśmiech na twarzach najmłodszych i pokaz ratownictwa drogowego to tylko jedne z wielu atrakcji, jakie przygotowano na ten dzień.
Znaczna część Finału odbyła się w Bytowskim Centrum Kultury. Widzieliśmy tam koncerty zespołów z Bytowa, Kościerzyny i Koszalina. Na scenie zaprezentowali się też nasi najmłodsi artyści, którzy zaśpiewali kolędy i przedstawili jasełka. Nie zabrakło oczywiście występów tanecznych. W trakcie występów odbywała się licytacja. Ogłoszone zostały także wyniki rywalizacji między szkołami. Ponadto przez cały czas trwania występów czynna była kawiarenka, w której można było wypić ciepła herbatę lub kawę i przekąsić coś słodkiego. Tuż obok znajdowała się loteria fantowa. Każdy los wygrywał i brał udział w losowaniu głównym.
 
Koniec Finału odbył się na bytowskim zamku. Zobaczyliśmy tam pokaz Fire Show, który zapierał dech w piersiach. Światełkiem do nieba zakończyliśmy XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bytowie.
 
Ogromne podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom i sponsorom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się do realizacji imprezy. Ten Finał nie odbyłby się bez Waszej pomocy i Waszych wielkich serc.
 
Szczegóły i zdjęcia na stronie Facebook Hufca ZHP Bytów
 
Czuwaj!
dh. Anna Boberek
Zespół ds. promocji Hufca ZHP Bytów
 

‹‹ wróć

Start  |  O nas  |  Zespoły  |  Program  |  Hufce  |  Ośrodki  |  Dokumenty  |  Media  |  Galeria       © 2011 Chorągiew Gdańska ZHP
Redakcja strony hm. Jacek Grzebielucha, promocja@gdanska.zhp.pl                                         Opieka techniczna phm. Andrzej Żmijewski, andrzej.zmijewski@zhp.net.pl
Chorągiew Gdańska na Fejsbuku