Nagrody dla młodych, którzy kochają pomagać innym

Warto pomagać innym. Udowodnili to młodzi liderzy z gdańskich organizacji : Caritas, ZHP, ZHR, czy EKO-Inicjatywa. Ich praca została dziś nagrodzona podczas konferencji w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, gdzie dostali karty Euro26 LIDER. Na spotkaniu  zaprezentowano też ogólnoeuropejską kartę, która pozwala na korzystanie ze zniżek i ofert specjalnych oraz jej rolę w motywowaniu młodych...

"Nagrody dla młodych, którzy kochają pomagać innym - dostali karty Euro26 LIDER"