preloder

Czasodawcy – oddaj kilka kropel czasu!

Kategorie:
Data publikacji:

Wielkimi krokami zbliża się wielkie harcerskie święto – dzień, w którym myślami jesteśmy ze wszystkimi scautami na całym świecie – zbliża się Dzień Myśli Braterskiej.

W tym dniu pragniemy podzielić się tym co mamy najcenniejsze – pragniemy podzielić się czasem. Pragniemy się na chwilę zatrzymać. Chcemy dać bliźnim nadzieję na lepsze, a przede wszystkim na dłuższe jutro!

Możesz to zrobić, bardzo prosto, razem z nami! Przyjdź i podziel się tym czego nie da się kupić, tym czego nie da się wyprodukować: podziel się CZASEM, podziel się KRWIĄ. Otwórz się na bliźnich, pokaż światu czym jest braterstwo!

Zapraszamy wszystkich instruktorów i pełnoletnich wędrowników na chorągwiany pobór krwi, który odbędzie się 22 lutego w godzinach 9.00-14.00 w okolicy Domu Harcerza w Gdańsku (dokładna lokalizacja: 54.348355, 18.647629).

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
pwd. Barbara Załęska
Podkoordynator ds. Promocji i Informacji
Projekt „Czasodawcy”

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Betlejemskie Światło Pokoju już w Polsce

Zapytanie ofertowe nr 10/0052/2018 w trybie zasady konkurencyjności – zakwaterowanie i wyżywienie – numer projektu RPPM.06.02.02-22-0052/17

Mamy już 60 lat!

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl