preloder

Czasodawcy – oddaj kilka kropel czasu!

Wielkimi krokami zbliża się wielkie harcerskie święto – dzień, w którym myślami jesteśmy ze wszystkimi scautami na całym świecie – zbliża się Dzień Myśli Braterskiej.

W tym dniu pragniemy podzielić się tym co mamy najcenniejsze – pragniemy podzielić się czasem. Pragniemy się na chwilę zatrzymać. Chcemy dać bliźnim nadzieję na lepsze, a przede wszystkim na dłuższe jutro!

Możesz to zrobić, bardzo prosto, razem z nami! Przyjdź i podziel się tym czego nie da się kupić, tym czego nie da się wyprodukować: podziel się CZASEM, podziel się KRWIĄ. Otwórz się na bliźnich, pokaż światu czym jest braterstwo!

Zapraszamy wszystkich instruktorów i pełnoletnich wędrowników na chorągwiany pobór krwi, który odbędzie się 22 lutego w godzinach 9.00-14.00 w okolicy Domu Harcerza w Gdańsku (dokładna lokalizacja: 54.348355, 18.647629).

Z harcerskim pozdrowieniem,
pwd. Barbara Załęska
Podkoordynator ds. Promocji i Informacji
Projekt „Czasodawcy”

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.