preloder

Free Time Festiwal za nami

Kategorie:
Data publikacji:

FREE TIME FESTIWAL to bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Projekt adresowany jest do osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia, nielubiących się nudzić, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

 

„Co będzie można zobaczyć, w czym uczestniczyć?

Lista atrakcji przygotowanych przez wystawców jest imponująca (ponad 100!) i są to m. in.: prawdziwy obóz harcerski, mini boisko do piłki siatkowej i nożnej, mini stadion lekkoatletyczny, pokazowe akwarium, park trampolin, tory testowe dla rowerów, możliwość ślizgów na 20-metrowym torze wodnym skimboard, zawody wioślarskie na ergometrach, ćwiczenia na trenażerach ruchu, nauka jazdy na rolkach, pokazy parkourowo-akrobatyczne, wystawa rowerów nietypowych: trójkołowych, poziomych, customowych i transportowych, zabawy żeglarskie, kreatywne eksperymenty i animacje dla dzieci, warsztaty linorytu, garncarstwa i budowania latawców, spotkania z mistrzami sportu i sławnymi podróżnikami, koncerty carillonowe i… to jeszcze nie wszystko!”

                                                                                                                                           //trojmiasto.pl//

 

 

Podczas festiwalu stworzyliśmy nasz mały obóz.  Uczestnicy iwentu w Amber Expo przeżyli z nami kilka harcerskich zadań. Tworzyliśmy wspólnie prawdziwy spektakl ogromnych baniek mydlanych, graliśmy w gry planszowe o rozmiarze XXL. Każdy odwiedzający stworzył swoja niepowtarzalną chustę harcerską. Uczyliśmy technik harcerskich jak ułożyć idealne ognisko, jak wyznaczyć azymut przy pomocy kompasu, jak wygląda pierwsza pomoc w nagłych wypadkach. Zwiedzający Free Time Festiwal zobaczyli czym jest harcerskie obozowe życie w namiocie ale nie tylko dzięki przygotowanej wystawie o nas wiele osób mogło po wspominać stare dobre czasy w mundurze, zobaczyć jak teraz wygląda idący z duchem czasu Związek Harcerstwa Polskiego. To niezapomniane dwa dni wspaniałej pracy. Dziękujemy wszystkim harcerzom i instruktorom zaangażowanym w to przedsięwzięcie – bez Was by się to nie udało. Pozostaje nam planować nasz obóz podczas Free Time Festiwal 2019.

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
phm. Adrian Łukaszewski
Szef Referatu Nieprzetartego Szlaku
Chorągwi Gdańskiej

 

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Betlejemskie Światło Pokoju już w Polsce

Zapytanie ofertowe nr 10/0052/2018 w trybie zasady konkurencyjności – zakwaterowanie i wyżywienie – numer projektu RPPM.06.02.02-22-0052/17

Mamy już 60 lat!

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl