Gdańska dla Ukrainy – przekaż darowiznę

Nadszedł czas by, stanąć do służby i wspomóc tych, których rzeczywistość została brutalnie zniszczona przez agresora. Jako harcerze – wędrownicy i instruktorzy, mobilizujemy się, by wesprzeć działania pomocowe na rzecz dotkniętych wojną obywateli ukraińskich. W najbliższym czasie czeka nas szereg wyzwań.

Przygotowujemy się do przyjęcia w naszych progach tych, którym zabrakło dachu nad głową, jako organizacji wychowawczej naszym nadrzędnym celem jest zaopiekowanie dzieci i młodzieży, która przybędzie na nasz teren. Dołożymy wszelkich starań by stworzyć przyjazne miejsca dla tych, którym brutalnie przerwano dzieciństwo i młodość.

Aby móc wykonywać naszą służbę jak najlepiej zwracamy się do wszystkich o wsparcie, które pozwoli nam na udzielanie pomocy rodzinom, które znajdą się pod naszymi skrzydłami, a także organizację zajęć dla dzieci i młodzieży, tak by ich świat był choć częściowo normalny. Zebrane środki przeznaczymy na organizację miejsc wsparcia i zapewnienie opieki dzieciom, młodzieży, a także dorosłym.

DANE DO PRZEKAZYWANIA DAROWIZN

PekaO S.A.