preloder

Hufiec Sopot zaprasza na 33. Rajd z Mikołajem

Kategorie:

Hufiec Sopot ma przyjemność zaprosić na XXXIII Rajd z Mikołajem.
Flagowe wydarzenie Hufca, które rokrocznie organizowane jest przez sopockich instruktorów. Rajd z Mikołajem jest wydarzeniem ogólnopolskim na którym bawią się zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy. Rajd organizowany jest z okazji Mikołajek i co roku wprowadza harcerzy z pomorza i całej Polski w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Co mamy Wam do zaproponowania w tym roku ?
W tym roku chcielibyśmy was zabrać w sentymentalną podróż po świecie wykreowanym przez Charlesa Dickensa w powieści Opowieść Wigilijna. W tak stworzonej fabule nie zapomnimy również o służbie i pomocy potrzebującym. To właśnie waszej harcerskiej pomocy potrzebował będzie Jakuba Marley by stopić sopel lodu w sercu Ebenezera Scrooge’a.

Najważniejsze informacje
Rajd odbędzie się w terminie 8-10.12.2017 r. w Strzebielinie, Lubowidzu i w Bożympolu (wszystko zależy od tego na którą trasę wybierzecie się swoim patrolem). Koszt rajdu to 45 zł. Jak wziąć udział? Wystarczy do 5.11 wypełnić zgłoszenie dostępne pod linkiem http://bit.ly/2xkor0H i przesłać na adres rzm.sopot@gmail.com, nie zapomnijcie dodać w mailu na którą trasę się wybieracie 🙂

Bądźcie na bieżąco i dołączcie do wydarzenia http://bit.ly/2lfoxFa

Macie pytania? Piszcie na rzm.sopot@gmail.com.

Zapraszamy!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.


Zostań harcerzem


Poradnik rodzica

Najnowsze wpisy

LIDER+ 24-25 lutego 2018 r.

XXXIV Szałamaja 2018 Idę w góry!

Zlot Absolwentów MAK – 21 stycznia 2018 r.

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl