Hufiec ZHP Wejherowo z Obywatelską Nagrodą Bursztynowego Mieczyka 2017? Dzięki Tobie może się to spełnić!

Druhny, Druhowie, Zuchy, Przyjaciele!

Z przyjemnością informuję, iż Hufiec ZHP Wejherowo jako jedyna organizacja harcerska z województwa pomorskiego została nominowana do Obywatelskiej Nagrody Bursztynowego Mieczyka 2017.

WIELKIE DZIĘKI!

To jednak nie koniec 🙂

Aby Hufiec ZHP Wejherowo mógł odebrać tę Nagrodę znów jesteśmy zmuszeni prosić Was o głosy – formularz znajduje się na stronie Nagrody Bursztynowego Mieczyka 2017: http://bursztynowymieczyk.pomorskie.pl/glosowanie/

Głosowanie jest bardzo proste- wystarczy kliknąć na powyższy link, wpisać swój adres e-mail, zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych, a na końcu SUBMIT/ GŁOSUJ.

Z jednego adresu e-mailowego można oddać tylko jeden głos.

Głosowanie kończy się 29 listopada o godzinie 14:00.

Wyniki zostaną ogłoszone 1 grudnia 2017 r.

Z harcerskim pozdrowieniem
Dawid Schwann
Szef zespołu promocji i informacji
Hufca ZHP Wejherowo