Imprezy chorągwiane

Trzy Kroki do zapisu na JOTT

IV Zlot Wędrowników JOTT - Ruszyły zapisy!

Wielkimi krokami zbliża się maj, a wraz z nim kolejna edycja Jamboree On The Trail Wędrowników Chorągwi Gdańskiej! Właśnie uruchomiliśmy zapisy na naszej stronie: www.jott.zhp.net.pl

Zuchowe Wieści od referatu zuchowego

W dniach 11-13.10.2013 zapraszamy na XI Turniej Antka Cwaniaka. Zachęcamy również do przeczytania nowego numeru Czuj Zuch!

XV Ogólnopolskie Zawody ZHP w Ratownictwie

Ruszyły zgłoszenia!

Już wkrótce odbędą się  XV Ogólnopolskie Zawody ZHP w Ratownictwie nie tylko dla ratowników ZHP. Zgłoś się już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona!

BTH Ino 1-3.03.2013

Zapraszamy na BTH poświęcony terenoznawstwu, który jest przeznaczony dla chcących wykorzystać nabytą wiedzę w pracy z drużyną, zastępem i dla planujących wzięcie udziału w imprezie na orientację.

Spotkanie zuchowców Chorągwi Gdańskiej

Referat zuchowy Chorągwi Gdańskiej w dniu 12.01.2013 zaprasza na spotkanie drużynowych i funkcyjnych gromad zuchowych Chorągwi Gdańskiej.

BTH Wędrownicze "Know - How" 26-27.01.

czyli jak w pełni wykorzystać potencjał własny i innych wędrowników. Uczestnicy warsztatów będą mogli dowiedzieć się, czym jest wędrownictwo oraz doświadczyć go w pełni na własnej skórze.

Teatralny Biwak Technik Harcerskich

Serdecznie zapraszamy na Teatralny Biwak Technik Harcerskich dla zuchowców i nie tylko. W ramach programu biwaku odbedą się m.in warsztaty teatralne i wyjście do Teatru Miniatura.

Wędrówki z druhem Wickiem

Zapraszamy do wspólnych wędrówek z druhem Wickiem. Udział w nich pozwoli na ciekawe spotkanie z postacią ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego „Wicka”.

Weź udział w BTH - Survival w drużynie starszoharcerskiej

Zapraszamy drużynowych i funkcyjnych drużyn oraz harcerzy starszych i wędrowników do udziału w Biwaku Technik Harcerskich, poświęconemu bytowaniu w lesie i elementom survivalu.

Turniej Antka Cwaniaka

W dniach 19-21 października w Gdańsku odbędzie się kolejny już Turniej Antka Cwaniaka. Bazą turnieju będzie Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Marusarzówny 10 na Morenie.
Spartakiada Harcerskich Drużyn Wodnych. Puck 2011 r. Fot. Janosz Józefczyk

Zapraszamy na Spartakiadę!

Tradycyjnie w ostatni pełny weekend miesiąca, czyli 27-30 września, w Pucku odbędzie się XLVI Spartakiada Harcerskich Drużyn Wodnych oraz drużyn realizujących elementy specjalności wodnej.

XXVIII Harcerski Rajd RODŁO

Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza do udziału w XXVIII Harcerskim Rajdzie RODŁO, który odbędzie się w dniach 17 - 20 maja 2012 r. - a wszyscy spotkamy się na apelu podsumowującym Rajd w Malborku.

Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej ZHP

Zaproszenie na Mistrzostwa Pływackie Chorągwi

Zespół Pilota Chorągwi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w X Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Gdańskiej ZHP. Mistrzostwa odbędą się 11.03.2012 r. w Gdańsku.
Gdański mim

BTH Artystyczny odwołany!

Ze względu na małą liczbę zgłoszeń BTH Artystyczny, który miał odbyć się w Sztumie w dniach 10-11.12.2011, zostaje odwołany i przełożony na bliżej nieokreślony termin...

Betlejemskie Światło Pokoju 2011

Uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju w naszej Chorągwi odbędzie się 15 grudnia 2011 r. na Długim Targu w Gdańsku (w okolicach pomnika Neptuna).