Referat Zuchowy

XIII Turniej Antka Cwaniaka

XIII Turniej Antka Cwaniaka przed nami

A jaka jest wasza ulubiona bajka? Zgłoście się i podzielcie nią  z nami!
Już dziś zapraszamy do udziału wszystkie gromady zuchowe z naszej Chorągwi!
Drużyna Grzesiakowa

Ułóż swój kalendarz na rok harcerski 2015/2016

Zachęcamy drużynowych do podjęcia wyzwania zdobywania ze swoją gromadą miana "Kamykowej" bądź drużyną "Grzesiakowej" - zaplanujcie pracę roczną z bohaterami harcerstwa!
Poczytaj mi bajkę

Dofinansowywany cykl zbiórek gromady zuchowej

Zapraszamy gromady zuchowe Chorągwi Gdańskiej do udziału w projekcie "Przyjaciel książki". W ramach zadania drużynowa/y każdej zgłoszonej gromady otrzyma opracowany cykl sprawnościowy "Przyjaciel książki" wraz z materiałami do jego przeprowadzenia.
BZIK

Zuchowcy dostali BZIKa!

Jak najlepiej spędzić ciepły, kwietniowy weekend? Najlepiej uczyć się, bawiąc! Zuchowa kadra po raz drugi spotkała się na Biwaku Zuchowej Instruktorskiej Kadry organizowanym przez Referat Zuchowy.
Plakat promocyjny

Biwak Zuchowej Instruktorskiej Kadry II

Referat Zuchowy Chorągwi Gdańskiej przygotowuje drugą edycję weekendowego biwaku metodycznego dla kadry pracującej z ruchem zuchowym. Zgłoszenia można wysyłać jeszcze do 28. marca.