Zespół Pilota

XV Mistrzostwa Pływackie

Zespół Pilota zaprasza na XV Mistrzostwa Pływackie Chorągwi.
Spartakiada

L Spartakiada w Gdańsku

Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza wszystkie drużyny wodne i żeglarskie, ale także inne drużyny realizujące elementy specjalności wodnej na jubileuszową 50. Spartakiadę harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich w Gdańsku.
Konferencja "Wychowanie Wodne w ZHP"

Konferencja "Wychowanie Wodne w ZHP" w Chorzowie

Konferencja "Wychowanie Wodne w ZHP" odbyła się w miniony weekend w Chorzowie. Było to pierwsze spotkanie instruktorów specjalności wodnej od lat i nie mogło nas tam zabraknąć.

XIV Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej ZHP

Zespół Pilota serdecznie zaprasza na XIV Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej ZHP
Navigare necesse est

Cykl zajęć z nawigacji obliczeniowej

Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych instruktorów i wędrowników na zajęcia z nawigacji obliczeniowej. Przewidywana jest bardzo wysoka jakość zajęć, więc i ilość miejsc jest ograniczona! ;)

Zespół Pilota