Komunikacja kryzysowa - warsztaty

Przed obozem warto pomyśleć o zajęciach z bezpieczeństwa dla kadry. Gdy jednak zrobimy wszystko i zdarzy się nieszczęście, trzeba szybko sprostać oczekiwaniom osób, które oczekują informacji: rodzicom, mediom, przełożonym.

Po to są najbliższe zajęcia Uniwersytetu Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej. Zapraszamy na nie osoby jadące na obozy jako komendanci (szczególnie po raz pierwszy), osoby odpowiedzialne za kontakty z mediami i promocję w hufcach i wszystkich zainteresowanych.

Zajmiemy się też pozytywnymi sprawami – przecież na obozie jest tak cudownie, że niekiedy to nasz może być odwiedzony przez protektora ZHP, czyli Prezydenta RP.

Spotkanie UKIP „Komunikacja kryzysowa”, 14.06, godz. 18.00. Dom Harcerza, Sala konferencyjna.

Zapisy: rzecznik@gdanska.gda.pl.