5. Harcerski Festiwal Filmowy w Gdyni

W imieniu organizatorów 5 Harcerskiego Festiwalu Filmowego w Gdyni, chciałbym zaprosić wszystkich harcerzy i harcerki bratniej organizacji, jaką jest ZHP do wzięcia udziału w corocznej imprezie. Środowiska harcerskie mają czas na przygotowanie swojego filmu do kwietnia 2017 roku. Zarówno twórcy, jak i wszyscy chętni harcerze mogą pojawić się na samym festiwalu, który odbywa się w dniach 21-23 kwietnia 2017 roku. W planie jest przegląd zgłoszonych do poszczególnych kategorii filmów, ale także wiele akcji towarzyszących jak gra miejska dla uczestników HFF, happening miejski dla Gdynian, koncert dla HFF jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce oraz wiele innych. Najlepsze filmy zostaną, oczywiście nagrodzone wartościowymi upominkami na sobotniej gali wieczornej.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu ze mną, a także do obserwowania profilu HFFGdynia na Facebooku oraz odwiedzin strony internetowej.
Czuwaj i do zobaczenia!
Karol Sylwestrzak HO