Amberexpo Półmaraton Gdańsk

Nasza Fundacja zajmuje się między innymi wolontariatem. Specjalizujemy się w wolontariacie aktywnym, sportowym. W tym roku po raz kolejny mamy okazję koordynować działaniami wolontariuszy podczas AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk. W tym roku odbywa się już 3 edycja półmaratonu. Poszukujemy wolontariuszy do obsługi zawodów.

Wolontariat polega na:
- sobota, tj. 15.10.2016r. obsługa biura zawodów (wydawanie pakietów startowych na hali), maksymalny czas działań: 9:00-20:00. Z racji długich godzin chcemy wprowadzić w miarę możliwości zmiany, czyli indywidualne dostosowanie godzin do możliwości wolontariuszy.
- niedziela, tj. 16.10.2016r. głównie obsługa punktów żywieniowych na trasie (co 5km) oraz na mecie w strefie regeneracji zawodnika, a także obsługa depozytu.

OFERUJEMY:
Każdy wolontariusz otrzymuje:
- pakiet wolontariusza z koszulką;
- identyfikator;
- ozdobny certyfikat uczestnictwa;
- zaświadczenie z ilością przepracowanych godzin jako wolontariusz;
- wyżywienie w dniu zawodów oraz suchy prowiant.

Z chęcią udzielę wszelkich odpowiedzi telefonicznie oraz mailowo.
Koordynator wolontariatu:
Adamska Magdalena