Wymiana młodzieżowa "Eco Energy"

Poszukiwane są dwie chętne osoby do projektu współpracą z Hiszpanii, Włoch i Polski pt. "Eco Energy"! Wymiana trwa w terminie 04-12.10.2016 r. w Pucku.

Uczestnicy wymiany to osoby młode w wieku od 18 do 26 lat, zainteresowane ekologią i ochroną środowiska. W trakcie spotkania międzynarodowego młodzież będzie miała możliwość poprzez szereg metod edukacji poza i nieformalnej promowania ekologicznego stylu życia. W trakcie wymiany odbędzie się wycieczka do Żarnowca do elektrowni wodnej i do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Odbędzie się także piesza wycieczka do Rzucewa.

Zakwaterowanie, wyżywienie oraz koszty dojazdu pokrywa organizator.
Językiem komunikacji na wymianie będzie język angielski.

Uczestnictwo we wszystkich warsztatach w trakcie wymiany jest obowiązkowe.
Jeśli mieliby Państwo chętne osoby, bardzo proszę o jak najszybszy kontakt pod nr tel. 731 453 000 albo poprzez Facebook - Instytut Wspolpracy Regionalnej.

Z poważaniem,
Joanna Warych