Baltic Sea Meeting z reprezentacją Gdańskiej

W ubiegły weekend w niemieckiej Lubece odbyła się konferencja skautów z krajów bałtyckich - Baltic Sea Meeting.

Tematem tegorocznej konferencji były tradycje w organizacjach skautowych i wyzwania współczesności. Uczestnicy mieli również okazję zwiedzić Lubekę, wziąć udział w ognisku z niemieckimi skautami i zaprezentować bieżące wydarzenia w swoich organizacjach.

ZHP reprezentowali m.in. instruktorzy związani z Zespołem Zagranicznym Chorągwi Gdańskiej: pwd. Alicja Gawinecka, phm. Patrycja Jabłońska, pwd. Grzegorz Pardyka, phm. Mateusz Janik i hm. Robert Kawka.
Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Robert Kawka