I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Grudniowe Światełko"

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Grudniowe Światełko" jest inicjatywą, która ma za zadanie przekazać idee towarzyszące przekazywaniu Betlejemskiego Światła Pokoju. Zuchy z Chorągwi Gdańskiej ZHP oraz uczniowie z województwa pomorskiego mogły wykazać się talentem plastycznym, tworząc prace na jeden z wybranych tematów:
- "W betlejemskiej grocie";
- "Przedświąteczne przygotowania";
- "Wędrówka Betlejemskiego Światła Pokoju ponad granicami".
Wszystkie nadesłane prace zostały ocenione przez jury składające się z przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku oraz Chorągwi Gdańskiej ZHP, na czele z panią Dyrektor mgr Barbarą Deptałą oraz Komendantem Chorągwi, hm. Arturem Glebko. Wyniki konkursu można zobaczyć na stronie szkoły (sp47wop.pl) i Gdańskiej Chorągwi ZHP. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 19 grudnia.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!

organizatorki konkursu:
mgr Maria Reliszko, nauczycielka SP47
hm. Agnieszka Święcicka, zastępca Komendanta Chorągwi Gdańskiej ZHP,
 
Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
hm. Agnieszka Święcicka
z-ca Komendanta Chorągwi Gdańskiej ZHP
ds. programu


Protokół komisji konkursowej:
„Grudniowe światełko”
 
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Grudniowe światełko” rozstrzygnięty!
Jury w składzie:
hm. Artur Glebko – Komendant Chorągwi Gdańskiej ZHP
hm. Jacek Grzebielucha – członek Komendy Chorągwi Gdańskiej ZHP ds. promocji
hm. Adam Myszk – przewodniczący Sądu Harcerskiego Chorągwi Gdańskiej ZHP
hm. Mariola Mazerska – instruktorka Chorągwi Gdańskiej ZHP
p. Barbara Deptała – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku
p. Agnieszka Jagodzińska – polonistka, wychowawca świetlicy w Szkole Podstawowej nr 47 w Gdańsku

zdecydowało co następuje:

kategoria A - Z
1. miejsce – Olivia Cisielska, 7 Gdańska Gromada Zuchowa
2. miejsce – Izabela Kitowska, 1 Gromada Zuchowa „Ekoludki”
3. miejsce – Zuzanna Ciunajcis, 3 Gdańska Gromada Zuchowa „Kubuś Puchatek”

kategoria B – Z
1. miejsce – Milena Zdunek, Gdańska Gromada Zuchowa „Kubuś Puchatek”
2. miejsce – Julia Szwaba, 1 Gromada Zuchowa „Ekoludki”
3. miejsce – Oliwia Węsierska, 1 Gromada Zuchowa „Ekoludki”

kategoria A
1. miejsce – Agata Szczudrawa, Szkoła Podstawowa nr 47
2. miejsce – Kalina Bielecka, ZKPiG nr 6, Szkoła Podstawowa nr 19
3. miejsce – Klara Stanek, Szkoła Podstawowa nr 4, ZSP nr 2 w Kościerzynie

kategoria B

1. miejsce – Michalina Laboch – Słomka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim
2. miejsce – Jaśmina Jankowska, Szkoła Podstawowa nr 47
3. miejsce – Weronika Mach, Szkoła Podstawowa nr 47

Dziękujemy za nadesłane prace i gratulujemy!
Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród do Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku
w dniu 19 grudnia 2016 r. na godzinę 9.30

 

‹‹ wróć

Start  |  O nas  |  Zespoły  |  Program  |  Hufce  |  Ośrodki  |  Dokumenty  |  Media  |  Galeria       © 2011 Chorągiew Gdańska ZHP
Redakcja strony hm. Jacek Grzebielucha, promocja@gdanska.zhp.pl                                         Opieka techniczna phm. Andrzej Żmijewski, andrzej.zmijewski@zhp.net.pl
Chorągiew Gdańska na Fejsbuku