Gdańsk nominowany w konkursie ”European Best Destination 2017”

Gdańsk jako jedyne miasto w Polsce został nominowany w konkursie o tytuł ”European Best Destination 2017”. Biorą w nim udział miasta najchętniej odwiedzane przez turystów i o bardzo dobrej reputacji w Internecie – naszymi konkurentami są miedzy innymi Amsterdam, Berlin, Mediolan, Paryż, Wiedeń, Londyn, Madryt. Głosowanie poprzez portal www.europeanbestdestinations.com trwa w dniach 20 stycznia - 10 lutego 2017 r. (w konkursie wolno głosować dwukrotnie - drugi głos może być oddany po siedmiu dniach od pierwszego).

Zapraszamy do udziału w głosowaniu Państwa, współpracowników, rodziny, przyjaciół, znajomych - także spoza Gdańska, bo wybierając nasze miasto, doceniamy jednocześnie całą Polskę. Liczy się każdy głos!