XV Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej - regulamin

Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Gdańskiej ZHP.
Mistrzostwa odbędą się 5.03.2017r. w Gdańsku na basenie Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21 przy ul. Marusarzówny 10.

W zawodach wystartować może każdy zuch, harcerz, harcerz starszy, wędrownik, instruktor oraz rodzic – kto tylko potrafi unosić się na wodzie. Nie chodzi o to, aby pływać idealnie stylowo, ale przede wszystkim by się dobrze bawić!
Regulamin do pobrania tutaj.

Szczegóły na wydarzeniu na Facebooku.
Zgłoszenia pod adresem mailowym mistrzostwa2017@gmail.com

Z harcerskim pozdrowieniem,