Komendantka Hufca ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa nominowana do "Niezwyczajnych"

Niezwyczajni - ogólnopolski plebiscyt organizowany przez Związek Harcerstwa Polskiego, mający na celu wyróżnienie harcerskich instruktorów, będących jedynymi w swoim rodzaju w tym co robią.
Wśród finalistów w kategorii Praca z kadrą znalazłą się druhna podharcmistrzyni Ewa Deręgowska-Lewosz - Komendantka Hufca ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa. Druhna Ewa zna wszystkich wolontairuszy ze swojego hufca - zna większość harcerzy i instruktorów. Wdrożyła działania prowadzące do zacieśnienia współpracy wśród gdańskich hufców (Hufiec Gdańsk-Potowa i Hufiec Gdańsk-Śródmieście). Od objęcia funkcji Komendantki wilokrotnie powtarza, że #byciekomendantkąjestsuper, publikując przy tym uśmiechnięte twarze harcerek i harcerzy na facebooku.

Żeby Ewa wygrała plebiscyt potrzebuje Twojego głosu na www.zhp.pl/niezwyczajni

Z harcerskim pozdrowieniem,