WóZeK Deluxe za nami

Wózek deluxe czyli Wiosenna Zbiórka Kadry już za nami. Wyróżniona elita wśród instruktorów - ci zajmujący się programem poznała szereg inspirujących działań. Warsztaty teatralnej improwizacji, współdziałania, świadomego współzawodnictwa, zdrowego żywienia oraz metod form pracy z harcerzami Nieprzetartego Szlaku. Warsztaty prowadzone przez szefów referatów i specjalnego gościa hm. Łukasza Kochowskiego, członka Komendy Chorągwi ds. pracy z kadrą, pozwoliły wydobyć iskrę energi do dalszego działania. Jak było? Co się działo? Wszystko w w głowach uczestników tej edycji Deluxe. Co dalej? Reszta już tylko przed śmietanką programową naszej Chorągwi.
Specjalne podziękowania dla Komendantki Wiosennej Zbiórki Kadry 2017 - hm. Agnieszki Święcickiej, Zastępcy Komendanta Chorągwi Gdańskiej ds. programu.

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Adrian Łukaszewski