Zaproszenie do współpracy w przygotowywaniu projektów

W związku z przygotowaniem projektów dotyczących usług społecznych wsparcia rodziny w ramach środków unijnych w powiatach: kwidzyńskim, malborskim, kościerskim, słupskim, lęborskim, starogardzkim, bytowskim zapraszamy do współpracy osoby, które nie mają doświadczenia w przygotowywaniu projektów, ale:
- są gotowe na nowe wyzwania,
- są zainteresowane sprawami społecznymi,
- studiują lub ukończyli kierunki społeczne i chcieliby zaangażować się w opracowanie diagnozy sytuacji rodziny w wymienionych powiatach,
- wiedzą na czym polega harcerska metoda wychowawcza.
Aby uczestniczyć w pracy zespołu projektowego nie trzeba spełniać wszystkich powyższych kryteriów.
Osoby z doświadxczeniem w zakresie przygotowyania projektów również są zaproszone.

Projekty będą przygotowywane w okresie maj-czerwiec 2017 r., a ich realizacja rozpocznie się we wrześniu 2018 r.
Pierwsze spotkanie zespołu odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00- 14.00 w Domu Harcerza w Gdańsku.
Kontakt: hm. Beata Matyjaszczyk, e-mail projekty@zhp.pl
Z harcerskim pozdrowieniem,