Warsztaty "Sytuacje intymne w pracy wychowawczej"

Warsztaty "Sytuacje intymne w pracy wychowawczej" skierowane są do pełnoletnich instruktorów ZHP. Celem warsztatów jest przygotowanie instruktorów do podejmowania tematyki intymności, poszanowania godności i rozwoju seksualnego w codziennej pracy wychowawczej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia 2017 poprzez wypełnienie zgłoszenia

Wpisowe w wysokości 35 zł należy wpłacić w ciągu 4 dni od dnia otrzymania od organizatorów informacji o zakwalifikowaniu się na warsztaty. Dane do przelewu będą podane w niniejszej korespondencji. Pierwszeństwo w procesie rekrutacji mają instruktorzy Chorągwi: Gdańskiej, Kujawsko-Pomorskiej i Warmińsko-Mazurskiej.

Organizatorzy zapewniają: nocleg w warunkach biwakowych (potrzebne są śpiwory), sobotni obiad i materiały dla uczestników.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z komendantką warsztatów Ewą Sidor pod adresem ewa.sidor@jpt.zhp.pl

hm. Łukasz Kochowski
Komendat SI MAK, członek KCh ds. pracy z kadrą