Chorągiew Gdańska ZHP pozyskała wielkich sojuszników

Dofinansowanie projektu w ramach rewitalizacji miast z Działania 06.02 otrzymała Chorągiew Gdańska ZHP w ramach działu Usługi społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach partnerstwa z Malborkiem, Miastkiem, Starogardem Gdańskim.

Usługi społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach partnerstwa z Malborkiem na kwotę ok. 1,3 mln zł. Oprócz tego podpisane zostało porozumienie w sprawie wsółpracy z Miastkiem na 1,7 mln zł i Starogardem Gdańskim na 0,6 mln złotych. Są to pieniądze do wykorzystania w latach 2019-2021.
Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Artur Glebko