Gdańska na Intercamp 2017

W dniach 2-5 czerwca 80 harcerzy z hufców Rumia, Starogard Gdański i Gdańsk-Śródmieście brało udział w międzynarodowym zlocie Intercamp 2017, który odbywał się w niemieckim Warendorf.
Nie zabrakło skautowej przygody podczas zajęć on-site w międzynarodowych zespołach, smacznego, polskiego jedzenia na food festiwalu oraz gorącej atmosfery podczas rywalizacji subcampów, w której 4 uczestników z naszej Chorągwi zdobyło brązowe medale. Tegoroczna, 50. edycja odbywająca się w sąsiedztwie Zagłębia Ruhry obchodziła złoty jubileusz. Już nie możemy się doczekać Intercamp 2018 - tym razem kierunek: Belgia.

Z harcerskim pozdrowieniem,
pwd. Weronika Christow