XXI Maraton Solidarności

Dnia 15 sierpnia 2015 roku odbywa się XXI Maraton Solidarności z Gdyni do Gdańska. Potrzebnych jest 60 wolontariuszy w wieku od 15 roku życia (rocznik 2001 i starsi) do przeprowadzenia zabezpieczenia porządkowego trasy. Zadaniami służby zabezpieczenia będzie m. in. pomoc patrolom policji w blokowaniu ruchu samochodowego i pieszego. Wolontariuszami mogą być harcerze, ale również osoby niezrzeszone. Całe zabezpieczenie rozpocznie się odprawą w sobotę o godzinie 08:15 pod Europejskim Centrum Solidarności. Maraton wystartuje o 09:00, a skończy się około godziny 15:00.

Dawid Szymański
Członek Komendy ds. finansowych