Uwaga! Poszukiwane Pomocne Harcerskie Dłonie

Uwaga! Poszukiwane Pomocne Harcerskie Dłonie Kiedy? 29.08 (sobota), godz. 14:00-20:00 Gdzie? Zbiórka przy pomniku Trzech Krzyży w Gdańsku. Co zabrać? Kompletne umundurowanie, chęć do pracy. Co dostanę? Udział w wydarzeniu planowanym dla ok. 20 000 ludzi! A poza tym koszulkę, button, talon na posiłek, wodę, super prezent od Chorągwi Gdańskiej ZHP :)

Złoszenia już! Można pisać w mailowo (program@gdanska.zhp.pl, agnieszka.swiecicka@zhp.net.pl) lub w wiadomości prywatnej na facebookupod tym postem :)
hm. Agnieszka Święcicka
Zastępca Komendanta Chorągwi