Warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich

W sobotę 17. października MAK i Chorągwiana KSI organizują w Kolbudach warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich. Warsztaty są stowarzyszone z trwającym kursem podharcmistrzowskim „Spoiwo”, ale otwarte również dla chętnych z zewnątrz.

W ramach warsztatów zajmiemy się m.in. następującymi zagadnieniami:
- kim powinien być przewodnik, podharcmistrz, harcmistrz?
- jak ułożyć dobrą próbę na poszczególne stopnie? jakich błędów unikać?
- jak sprawić, żeby kadra rozwijała się przez zdobywanie stopni instruktorskich?
- jakie narzędzia poza stopniami instruktorskimi mamy do dyspozycji?

Ponieważ będziemy zgłębiać System Stopni Instruktorskich jako całość, uczestnictwo w warsztatach wypełni wymagania SSI dotyczące zarówno prób podharcmistrzowskich, jak i harcmistrzowskich.

Zaczynamy o 09:00, planowane zakończenie: 18:00. Dokładne miejsce podamy zainteresowanym.

Zgłoszenia: ksi@gdanska.zhp.pl
Koszt: 15 zł na obiad