Rekrutacja patroli i IST na InterCamp 2016 w Czechach

Rejestracja na IC 2016 wciąż otwarta! Zapraszamy do klikania i zapoznania się z zasadami zgłoszeń. Czas na zgłoszenia patroli oraz IST  jest do 31 grudnia. W tym roku planowana liczebność naszego kontyngentu to 540 osób w tym 40 IST. Systematycznie będziemy uzupełniać wszystkie informacje na stronie. Wkrótce pojawią się poradniki oraz pełny opis programu, a także galeria zdjęć z poprzedniego zlotu. Najważniejsze info jest – zasady zgłoszeń! Gdzie jeszcze można poczytać o IC? Tutaj jest fanpage na Facebook’u, a tu oficjalna strona tegorocznego zlotu. Zapraszamy!

Link informacyjny do rejestracji patroli i IST Kontyngentu Polskiego (kliknij tutaj)