Przekaż 1 % podatku

Przekazując jeden procent podatku dochodowego możesz wesprzeć zerowym kosztem dowolną jednostkę harcerską w naszej Chorągwi. Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wypełnisz rubrykę "KRS" numerem 0000273799, a w rubryce "Cel szczegółowy" napiszesz, na kogo przekazujesz podatek, albo podasz odpowiednie oznaczenie kodowe.

Więcej porad znajdziesz tutaj.
Tutaj znajdziesz podział 1 %, który był zbierany w zeznaniach podatkowych z roku 2014, za dochód uzyskany w roku 2013, który był rozdzielony między jednostki w roku 2015.