Warsztaty "Ja w samorządzie" w Łodzi

Jeżeli nie zdążyłeś zgłosić się na warsztaty finansowe, któe odbyły się z naszej Chorągwi w ostatni weekend, pojawiła się możliwość udziału w warsztatach z tego samego projektu (Polubić finanse), tym razem na temat „Ja w samorządzie – funkcjonowanie samorządu oraz prawa konsumenckie obywateli". Warsztaty są współfinansowanych z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji. Odbędą się w dniach 13-14.02.2016 roku w Łodzi. Zgłoszenia do 31.01.2016 na adres: polubic.finanse1@zhp.net.pl lub kamila.maria.kazmierczak@o2.pl , według załączonego formularza zgłoszeniowego.

phm. Jacek Grzebielucha
Zespół Komunikacji i Promocji