Fundraising – warsztaty

Chorągiew Gdańska i projekt Polubić Finanse zapraszają serdecznie na kolejne warsztaty projektowe, które pokażą Wam różne sposoby pozyskiwania środków oraz współpracy z biznesem:

Miejsce: Gdańsk, Dom Harcerza
Termin: 04-06.03.2016
Temat: "Fundraising - skuteczne sposoby na pozyskiwanie środków na działania grupy"
Co zapewniamy:
- nocleg z wyżywieniem,
- zajęcia prowadzone przez profesjonalnego trenera: Annę Jędrzejewską, która od 18 lat pracuje w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gdańsku. Jest specjalistą od pozyskiwania środków i indywidualnych darczyńców, a także współpracy z biznesem.

Warsztaty rozpoczynamy w piątek o 18:00 - kolacją i trwają do 20:30-21:00
W sobotę od 9:00 do 18:00 (z przerwami na obiad i kolację)
W niedzielę od 9:00 do 13:30 (z przerwą na obiad)

W załączniku przesyłam formularz zgłoszeniowy, który należy odesłać do dnia 28.02.2016 na adres: polubic.finanse1@zhp.net.pl

http://speedy.sh/mQS8n/formularz-zgloszeniowy-04-06.03.docx - kliknij "Slow download"
Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco wydarzenia na portalu Facebook.
phm. Jacek Grzebielucha
Zespół Komunikacji i Promocji