Warsztaty dla członków hufcowych KSI

Macierzysta Akademia Kształcenia wraz z Chorągwianą Komisją Stopni Instruktorskich zapraszają na warsztaty dla członków Hufcowych KSI. Warsztaty są skierowane do wszystkich członków HKSI, zarówno doświadczonych, jak i nowo mianowanych, przy czym w przypadku tych ostatnich uczestnictwo w warsztatach wypełnia regulaminowy wymóg przygotowania do funkcji przez ukończenie odpowiedniego szkolenia. Podczas warsztatów będziemy dyskutować o najnowszych zmianach w Systemie Stopni Instruktorskich, typowych problemach napotykanych przy układaniu i realizacji prób na poszczególne stopnie oraz zorganizowaniu kwestii proceduralnych w sposób najkorzystniejszy dla wszystkim stron.

Planowane są 3 edycje warsztatów: w Gdańsku, na zachodzie chorągwi (prawdopodobnie Bytów) i na południowym wschodzie chorągwi (prawdopodobnie Tczew).

Pierwsze warsztaty odbędą się w Domu Harcerza w Gdańsku, 5 marca (sobota) w godz. 10:00-17:00. Koszt tych warsztatów to 10 zł + opcjonalnie 17 zł na obiad w Domu Harcerza. Zgłoszenia – poprzez ankietę uczestnictwa.

Wstępny zakres zagadnień planowany do przedyskutowania podczas warsztatów można znaleźć tutaj.

hm. Andrzej Sawuła
Komisji Stopni Instruktorskich