WóZeK - Wiosenna Zbiórka Kadry

Na początku kwietnia odbędzie się Wiosenna Zbiórka Kadry, czyli warsztaty metodyczno-repertuarowe Chorągwi Gdańskiej. Warsztaty przeznaczone są dla instruktorów i kadry drużyn, pracujących programowo.

To już druga Zbiórka Kadry i tym razem skupimy się na programie. Chcemy zainspirować uczestników warsztatów do nowego, świeżego spojrzenia na dobrze znane formy pracy i nadanie im nowoczesnego wyrazu. Zuchmistrzowie będą pracować nie tylko nad propozycjami programowymi, ale i nad własnym rozwojem. Kadra harcerska dowie się, czym jest kreatywne myślenie i jak je wykorzystać do tworzenia programu. Instruktorzy pracujący z harcerzami starszymi, spróbują użyć nowoczesnej wiedzy i technologii w tradycyjnych formach prac. Natomiast kadra wędrownicza przypomni sobie, że prostota jest w modzie.

Zapraszamy wszystkich instruktorów i kadrę drużyn do udziału w warsztatach, podzielenia się własnymi doświadczeniami i spędzenia czasu w harcerskim gronie. Nie może Was tam zabraknąć!

Termin: 08-10.04.2016 r.
Miejsce: Malbork