Letnia Akcja Szkoleniowa 2016

#harcerskielato Serdecznie zapraszamy :) !

Letnia Akcja Szkoleniowa 2016 to wyjątkowe wydarzenie kształceniowe organizowane przez Centralną Szkołę Instruktorską ZHP. Przygotowaliśmy pięć niezależnych szkoleń, dla zupełnie różnych grup instruktorów. Zarówno młodzi przewodnicy, jak i doświadczeni harcmistrzowie znajdą tu miejsce dla siebie. Jeśli szukacie wysokiego poziomu kształcenia, zajęć prowadzonych przez specjalistów i ekspertów, programu uszytego na miarę Waszych indywidualnych potrzeb - nie może Was zabraknąć w Ocyplu, 17 - 21 sierpnia 2016.
Więcej informacji na stronie: www.zhp.pl/las2016
hm. Jacek Grzebielucha