Harcerze i Czysta Rumia

Harcerzy brali udział w akcji Czysta Rumia 11.06.2016 r. w Rumi. Nasz udział to nie tylko wspólne sprzątanie ale też i współorganizowanie Festynu w parku Żelewskiego.
Przygotowaliśmy dla wszystkich 600 porcji Harcerskiej Grochówki - 600 porcji kiełbasek z grilla lub pieczona na ognisku - 600 butelek wody. Nasza 50 osobowa reprezentacja hufca spisała się na medal i wykonała wszystkie obowiązki od najmłodszych harcerzy 7 lat do najstarszych 50 parę lat. DZIĘKUJĘ wszystkim za pomoc harcerskim.
hm. Bogdan Formella
Komendant