Harcerski Start Hufca Rumia

Ruszyli! Harcerski start już za nami! 150 Zuchów i Harcerzy naszego Hufca spotkało się w sobotę 10.09.2016 r. o godz. 10.00 w Domu Harcerza na wspólnych grach, zabawach i śpiewankach.

Wybraliśmy mistrzów gry w czołgi i pif- paf, odkurzyliśmy obozowe pląsy, a także przywitaliśmy nowe twarze w naszym gronie! Z taką energią wkroczyliśmy w nowy rok harcerski. Aby przeżyć harcerską przygodę wystarczy wybrać sobie drużynę – przyjść na zbiórkę i zdecydować „Czy jat to lubię?". Zapraszamy na wspólną, harcerska przygodę. Informacje można znaleźć na naszych stronach ZHP Rumia lub w biurze Komendy Hufca,  tel (0-58) 671-08-44, codziennie od 08:00 do 16:00.
Czas na przygodę - rajdy, biwaki, obozy i niezapomniane atrakcje czekają na ciebie na wyciągnięcie ręki!

Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Bogdan Formella