Pan Prezydent w Kornem

Harcerze z Hufca Kościerzyna z 23 DH z Łubiany im. Remusowa Kara i 7 DH z Libusza im. Bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego, mieli zaszczyt przywitać Prezydenta Rzeczpospolitej, Andrzeja Dudę, który przyleciał helikopterem do Kornego.

Harcerze podarowali Panu Prezydentowi widokówki okolicznościowe z kościerskimi skautami i medal okolicznościowy oraz książkę Karoliny Kulas, poświęconą Majkowskiemu oraz Remusowi i jego związkom z Łubianą. Po przywitaniu Pan Prezydent udał się do harcerzy wypoczywających na obozie w pobliżu Sulęczyna.

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Piotr Kwidziński