Rodzic nie taki straszny jak go malują

Jak dojść do porozumienia z rodzicem, który utrudia nam działanie? Z którym typem negatywnego rodzica przyszło nam pracować i w jaki spisób z nim rozmawiać? Uczestnicy drugich warsztatach z cyklu spotkań "Jak pracować żeby nie zwariować" już wiedzą! 27 kwietnia pedagog i psycholog mgr. Maja Laskowska zapoznnała warsztatowiczów z ośmioma typami zachowań rodziców, zaś uczestnicy w grupach mieli za zadanie przygotować kilka propozycji działania w przypadku: rodzica agresywnego, zbyt chroniącego, zbyt wymagającego oraz odrzucającego swoje dziecko.

W warsztatach wzięli udział przedstawiciele Hufca Gdańsk-Śródmieście, Bałtyckiego Hufca ZHP Gdańsk-Portowa oraz Akademicy z GHKA 'Flavio Note' reprezentujący Hufiec Toruń i Hufiec Ziemii Słupskiej.
Kolejne spotkanie za miesiąc! Do zobaczenia!

pwd. Zofia Jelińska
Szef Zespołu Programowego