Ziemia Słupska się integruje!

Dobrze jest się razem spotkać! 29 kwietnia w Słupskiej Herbaciarni spotkały się drużyny z Hufca ZHP Ziemi Słupskiej by wspólnie spędzić czas przy różnego rodzaju grach planszowych. Ledwo starczyło kostek!

Harcerze w słupskim Hufcu wprowadzają nowe możliwości spędzania wspólnie wolnego czasu. Poznają się, bawią, śmieją - RAZEM! Nie tylko w drużynach, ale i na wspólnych hufcowych imprezach.

Miesiąc temu miało miejsce pierwsze z takich spotkań. Odbyło się pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Była okazja się powspinać na ściance wspinaczkowej oraz zagrać w koszykówkę. Wszyscy wrócili do domu pozytywnie wymęczeni. ;)

Drugie spotkanie, 29 kwietnia, zmusiło do wytężenia zamiast mięśni – umysłu. Kilka razy upadła Jenga, kilka nowych wyrazów powstało w Scrabble, kilka ulic sprzedano w Monopolu. Nawet Szachy znalazły sprzymierzeńców. Wszystko w przyjemnym klimacie Herbaciarni w Spichlerzu.

Niebawem następne spotkanie! Pod opiekę weźmie nas policja i zabierze wszystkich chętnych na strzelnicę sportową. Potrenujemy skupienie, synchronizację ruchów i koordynację. A wszystko przy dobrej zabawie! Chcecie do nas dołączyć ? Bądźcie na bieżąco z fanpage naszego Hufca - www.facebook.com/zhpslupsk.

Joanna Król
Hufiec ZHP Ziemi Słupskiej