Arena Bajki

Zapraszamy wzięcia udziału w wydarzeniu o nazwie Bajkolandia. Odbiorcą tej imprezy są najmłodsi, czyli Zuchy. Chcemy abyście pokazali im, że harcerstwo to nie tylko dobra zabawa, a także doskonała ścieżka rozwoju. Mamy nadzieję, że chętnie dołączycie do tego wydarzenia i zorganizowalibyście zajęcia podczas Areny Bajki, która odbywać się będzie w dniach 20-21 czerwca br. w Ostródzie przy ul. Grunwaldzka 55.

Pozostałe informacje dostępne są na stronie Areny Bajki.

Prosimy o potwierdzanie wiadomością e-mail.

pwd. Paweł Rutecki
Drużynowy 17 Suskiej Drużyny Wędrowniczej