Wiosenna Wyprawa Komandosa 2015

W miniony weekend Krąg Instruktorski Czerwonych Beretów działający przy Hufcu ZHP Rumia zorganizował dla harcerzy z 21 Harcerskiej Drużyny Czerwonych Beretów im. Cichociemnych w Redzie Wiosenną Wyprawę Komandosa. Uczestnicy mieli do pokonania kilkukilometrową trasę, na której przeprawiali się po moście linowym, zjeżdżali na bloczku, przeprawiali się pontonem przez jezioro, gotowali posiłek na ognisku, maskowali się w terenie, strzelali, udzielali pierwszej pomocy i napotykali mnóstwo niespodzianek. Pogoda dopisała, humory również, a rano harcerze otrzymali z rąk przewodniczącego Kręgu patenty uprawniające do noszenia beretu koloru bordo. Gratulujemy członkom Kręgu świetnej imprezy, a uczestnikom wytrwałości :)
Fotorelację przygotował dh Krzysztof Karczewski.

Strona 21 HDCzB

phm Aleksandra Piotrowska
z-ca komendanta hufca ds organizacyjnych
Hufca ZHP Rumia